Ми пропонуємо великий вибір ПЕТ стрічок та інструменту за кращими цінами на ринку України 

Ми раді вітати вас на сайті Almond Tape!

Наша компанія була заснована в 2018 році командою професіоналів у секторі продажів В2В. Цей інтернет-магазин має на меті забезпечити прозору ціну для споживачів ПЕТ стрічки та пакувального інструменту. 

Ми ніколи не приховуємо наших оптово-роздрібних цін, тому що впевнені - наші ціни найкращи. 

На цьому сайті опубліковано роздрібні ціни. Також у нас є оптові ціни, які формуються індивідуально, та звичайно вони нижче ніж роздрібні.  

На даний момент ми представляємо повний комплектнеобхідного спорядження для пакування вантажів ПЕТ стрічкою. Надалі ми плануємо розширити номенклатуру, в залежності від потреб наших споживачів. 

Компанія має великий логістичний склад з постійною наявністю необхідного запасу товарів, який знаходиться за адресою: м. Вишневе, вул. Київська 8, на якому можливі оптові відвантаження за попередньо оформленими документами на відвантаження.

 Відділ продажів доступний за телефоном 093 121 53 18 і займається супровідом та виконанням ваших замовлень. Дзвонить, або пишить, ми завжди раді вас чути. 

За цей час у нас склалися партнерські відносини з провідними виробниками, що дозволяє пропонувати високоякісну продукцію за конкурентними цінами.

Ми можемо пишатися тим, що наші ціни одни з найвигідніших на ринку постачальників ПЕТ стрічки.

Наші можливостті

Швидка
доставка

Відмінне
обслуговування