Доставка

Наша компанія виконує доставку будь-якого товару  Службою доставки Нова Пошта або власним транспортом.

Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару із нашого магазину по Київу - 200 грн, якщо обираєте при замовленні товару спосіб доставки нашим кур'єром. Двічі на тиждень відбувається комплектація замовлень та їх доставка.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Час доставки

Коли можлива доставка?

Час доставки узгоджується з вами  менеджером відділу продажів, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, у неділю доставки немає. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.

Image description

Правила

Image description

Правила доставки та повернення

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки. При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити підпис уповноваженої особи організації (на яку виписана довіренність).

Асортимент складається з наступних груп товарів: стрепінгова ПЕТ стрічка, скоба металева, натягувач для ПЕТ стрічки.  

Повернення та обмін. Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, його працездатність, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. Повернення товару відбувається за рахунок покупця шляхом обміну на аналогічний товар або поверненням грошей.  Підставами для поверненнями можуть бути виявлені недоліки або пошкодження товару, повернення коштів відбувається протягом 3-х днів з моменту письмового звернення покупця .

Цей розділ та інші є Публічною офертою у розумінні з ЗУ "Про захист прав споживачів".